AKTUÁLNĚ

PŘESUN DRAKIÁDY!!!

Kvůli nepříznivému, deštivému počasí a také rozmáčenému terénu přesouváme Podzimní drakiádu na náhradní termín- úterý 26.9.2017 od 16,30hodin. Těšíme se na Vás!

PODZIMNÍ DRAKIÁDA

Ve čtvrtek 21.9.2017 se koná Podzimní drakiáda na kopci Staré hory- za novým hřbitovem. Začínáme od 16.30hodin. Draka a dobrou náladu s sebou!

TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve dnech 11.-15.9.2017 proběhne na DDM Ždánice týden otevřených dveří. Navštívit nás můžete každý den od 13 do 17hodin. Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na Vás!

HISTOKOLO 2017

12. 8. 2017 se DDM Ždánice aktivně zapojil do organizace doprovodného programu Histopedálu. Pro nejmenší děti jsme připravili jízdu zručnosti, kterou absolvovalo osmdesát sedm dětí. Za odměnu všichni účastníci obdrželi pamětní medaili, pamětní list a dárkovou tašku s upomínkovými předměty a sladkostmi, které připravil MÚ Ždánice.

PÁTÝ TURNUS V HALUZICÍCH

Na Haluzickou hájenku přijely další děti, a to na pátý turnus na téma Hoří, má panenko! Průběžně vkládáme fotky, koukněte na jejich blog ZDE.

ČTVRTÝ TURNUS NA HÁJENCE V PLNÉM PROUDU

Na Haluzické hájence právě probíhá turnus T74 na téma "Staré pověsti české". Mrkněte na jejich blog ZDE.

PŘÍMĚSTKÝ TÁBOR "PLAVBA KOLEM SVĚTA"

Ve dnech 31.7.-4.8.2017 probíhá na domečku příměstský tábor s názvem Plavba kolem světa. Děti tráví čas různými aktivitami, hrají různé hry, něco pěkného si vytvoří, nechybí pitný režim a pravidelná strava. V těchto parných dnech využíváme také místní koupaliště. Fotky najdete ve fotogalerii nebo na našem facebooku.