TURNUS 21

30. 6. 2022

Po příjezdu a ubytování nás čekalo první zkušební koupání, které dopadlo na výbornou. Následovala prohlídka areálu, seznamovací hry po oddílech a první společná večeře. Před večerním programem jsme si ještě stihli udělat první oddílové fotky a zítra se těšíme na rozjezd celotáborovky.

1. 7. 2022

Dnešní ráno jsme zahájili společnou rozcvičkou. Hned po snídani jsme se rozřadili do soutěžních týmů.  Každý tým si vymyslel svůj vlastní stát, hymnu a vlajku. Odpoledne jsme se vydali do Tajuplného lesa a vzhledem k vysokým teplotám jsme strávili většinu zbytku dne v bazéně.

Večerní program s panem hvězdářem.

2. 7. 2022

Po rozcvičce a snídani jsme si zahráli divokou hru "Kuny a slepice", která odstartovala sérii etapových her. Pokračovali jsme tréninkem lukostřelby a pingpongu na blížící se táborové olympijské hry. Odpoledne jsme pak dostali táborová trička a zahráli si míčové hry. Na závěr dne jsme si užili diskotéku.

3. 7. 2022

Dnešní den nás čekalo hledání ztracené vlajky, která nám byla přes noc ukradena tajemným halzickým kouzelníkem. Odpoledne jsme si zahráli hry v bazéně a následovala další etapovka s názvem Ponny express. Večer nás čekalo promítání filmu Groodsovi 2.

4. 7. 2022

Dopoledne nás čekal výlet do Snovídek a výroba karnevalové masky. Odpoledne nás přijeli navštívit hasiči, kteří nám představili svoje povolání a předvedli ukázku techniky. Po večeři nás čekal karneval a opět spousta zábavy s kamarády.

5. 7. 2022

Dnešní dopoledne nás zabavila divoká hra v lese - vlajkovaná. Naše další plány nám však přerušil déšť a tak jsme se vrhli na natáčení oddílových klipů, které se budou počítat do celotáborového bodování. Program dál pokračoval kinem a turnaji ve stolním tenise a pingpongu. Večer jsme pak zakončili hrou, která je pouze o náhodě - kolo štěstí.

6. 7. 2022

Po rozcvičce a snídani jsme vyrazili stavět úkryty do lesa, které se nám mimořádně podařily. Odpoledne jsme bojovali v papírové válce a večer nás čekal celotáborový turnaj v přehazce.

7. 7. 2022

Čtvrteční ráno začalo bojovou hrou v lese s názvem Pšeráci. Po vydatném obědě jsme vrhli do světa podnikání a zahráli jsme si hru Služby. Každý si vymyslel svůj business a snažil se vydělat co nejvíce táborových peněz. Před večeří jsme si promítli naše táborové klipy a večer přijel dlouho očekávaný DJ a konala se velká táborová diskotéka. 

8. 7. 2022

Na ranní předposlední etapovce s názvem Černý trh jsme si parádně zaběhali. Po odpoledním klidu jsme vyrazili ke studánce Bezdýnce a cestou jsme splnili různé úkoly. Čas před večeří jsme strávili tréninkem na zítřejší Haluzický talent a večer jsme zakončili  táborákem.

9. 7. 2022

Dopolední program byl věnován poslední etapové hře, Olympiádě. Odpoledne jsme se pak naposledy osvěžili v bazéně a vyzvedli odměny na Haluzickém jarmarku. Večer jsme si užili noc talentů a rozlučkovou diskotéku. Máme sbaleno a zítra už se rozjedeme plní zážitků do svých domovů.

A tahle úžasná parta lidí různých profesí se o ta vaše zlatíčka celých deset dnů vzorně starala. Děkujeme a těšíme se za rok.