TURNUS 01

Ztráty a nálezy z turnusu T01....pokud něco z toho postrádáte, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvíme předání věcí.

10.7.2020

Ráno táborníci ukončili boj o sedm zubů haluzické moudrosti. Ne každému se podařilo všech sedm zubů získat. Cestu za dobrodružstvím jsme zakončili závěrečnou hrou Pevnost Boyard. Děti ze získaných indicií vymyslely klíčové slovo a za správně uhodnuté slovo si z Boyardu odnesly peníze, které vyměnily za odměny. Pak už jen osvěžení v bazénu, podepsat se kamarádům a kamarádkám na triko, balení a na úplný závěr velká diskotéka.

9.7.2020

Dnešní den jsme zahájili pořádnou rozcvičkou před olympiádou. Dopoledne nás čekal čtvrt maraton a odpoledne klasické i netradiční olympijské sportovní disciplíny. Večer patřil plnění Haluzických zubů moudrosti a vyhlašování výsledků olympijského snažení.

8.7.2020

Dnešní cesta za dobrodružstvím začala putováním po pohádkovém lese, kde jsme hádali pohádky a skládali dějové karty k pohádkám. Ve volných chvílích jsme plnili zuby moudrosti a hráli netradiční hry na hřišti. Odpoledne jsme si přichystali karnevalové masky a uspořádali karneval. Den jsme ukončili sledováním filmové pohádky.

7.7.2020

Sláva, nazdar výletu.....celý tábor se dnes zúčastnil pěšího výletu na vrchol Ždánického lesa, U slepice. Cestou jsme plnili úkoly z oblasti pěvecké, přírodovědné, vyzkoušeli jsme si jaký kdo máme postřeh a také jsme polechtali básnické střevo. Po výborném obědě a odpočinku jsme se věnovali sportu a plnění dalších zubů moudrosti. Večer jsme si užili táborák, špekáčky a noční vycházku.

6.7.2020

Dnes jsme závodili ve formulích na Velké ceně Monaka. Závody probíhaly v několika kolech. Nechyběla povinná výměna pneumatik, safety car a tankování benzínu. Dnešní dobrodružství ukončila diskotéka. Mimo etapy celotáborové hry jsme plnili také další zuby haluzické moudrosti, věnovali jsme se sportovním aktivitám a přípravě táboráku, který nás čeká zítra.

5.7.2020

Dneska jsme se přesunuli na cestě za dobrodružstvím na divoký západ. Hledali jsme vodu pro žíznící koně, zahráli si Pony Expres a večer zatancovali country tance. Mimo to jsme si dnes vyzkoušeli jogu a aqua erobic, střelbu z luku a splnili tak další zub haluzické moudrosti.

4.7.2020

Dnešní cestu do pravěku jsme zahájili lovem mamutů, pokračovali jsme stavbou pravěkých chýší a výrobou keramických sošek a nádob. Den jsme ukončili volným vystoupením pravěkých kmenů.

3.7.2020

Dnes nám od rána počasí moc nepřálo, proto jsme se vydali za dobrodružstvím do města hříchu, do Las Vegas zkusit štěstí v casinu. Fortunu jsme pokoušeli v kulečníku, fotbálku, v karetních hrách, ve hře šachy a dáma, v piškvorkách a ve hře Člověče, nezlob se, Cink, Domino a Pexeso. Po poledním klidu si táborníci založili svůj busines jako kosmetický, tetovací a kadeřnický salon, masáže. divadlo, strašidelný dům, nehtové studio, věštírnu, galerii a čištění obuvi. Večer proběhlo finále ve všech hrách a rozdaly se další zuby moudrosti. Dnes nám tedy doslova pršelo štěstí a už se těšíme na zítřejší dobrodružství.

Personál turnusu T01

2.7.2020

Dnešní cestu za pokladem pirátů jsme zahájili Kimovou hrou Sběr pokladů z truhly starého piráta. Následovalo lovení vzácných perel z bazénu, přeprava pirátů a jejich kapitánů po moři  a samozřejmě došlo i na námořní bitvu. Některým námořníkům se podařilo získat první Haluzický zub moudrosti.

1.7.2020

Dnes do Haluzic dorazili první táborníci. Velmi mile nás překvapily vstřícné a ohleduplné reakce rodičů i dětí k opatřením zavedeným ohledně zabránění šíření covid-19. Děti jsou ubytované, po večeři a dnešek všichni věnovali seznámení se s táborem a hlavně s novými kamarády.