TURNUS 13

Dokumenty k táborům najdete zde.

Turnus T13 je vyprodán.

25. 7. 2021

První den tábora nás čekalo ubytování, seznamování v oddíle a vycházka po okolí. Z táborových aktivit, které jsme si už vyzkoušeli to bylo například vymýšlení názvu oddílu, vytvoření vlajky a také oddílového pokřiku. Dnes to někteří ještě nestihli, ale zítra se Vám z Divokého západu ozveme všichni.

26. 7. 2021

Dnes jsme si museli zajistit povolení k pobytu v Haluzice City. Odpoledne nás pak čekalo koupání a stavba přehrady .... to, abyste se nedivili, jak jsme špinaví. Večer jsme pak po oddílech nacvičili scénku z života osadníků a alou na kutě.

27. 7. 2021

Úterní ráno jsme zahájili rozcvičkou. Dopolední program nám vyplnila jedna běhací hra a keramické tvoření. Odpoledne jsme hráli hru biznys, kdy jsme se snažili poskytováním služeb vedoucím vydělat nějaké dolary. Koupání nás osvěžilo a už jsme se nemohli dočkat večerní diskotéky, která byla perfektní.

28. 7. 2021

Dnes jsme si konečně vydělali tolik haluzických dolarů, abychom si mohli koupit a vytýčit nějaký pozemek, který budeme v dalších dnech využívat k těžbě zlata, stříbra a drahých kamenů. Bazén a bazénohrátky nás příjemně ochladily v horkém dni a večer jsme strávili využitím služeb všech oddílů při hře promo biznys day.

29. 7. 2021

Dnes jsme si zahráli na medicinemany, když jsme si cestu do obory zpestřili sběrem léčivých bylin. V oboře jsme se podívali na bílé jeleny a vydali se zpět do tábora. Odpoledne jsme se vykoupali a po svačině se nám konečně naskytla šance na našich pozemcích podlehnout zlaté horečce. K našemu zděšení jsme byli svědky vykradení banky, ale statečný šerif lupiče na útěku zadržel. Večer nás pak čekal, pro mnohé z nás první, Haluzický letňák.

30. 7. 2021

Ráno po rozcvičce na nás čekala krabičková hra, u které jsme se opravdu naběhali. Po koupání jsme poobědvali kuře s rýží a vystoupali i s materiálem na těžbu zlata do hor. Již několik dnů jsme nacvičovali divadelní hru z divokého západu a dnes večer jsme dostali možnost scénky předvést. Také jsme v soutěži Arizona má talent hledali hvězdy a šli jsme krásně unavení spát.

31. 7. 2021

Ráno jsme se vzbudili, rozcvičili, nasnídali  a hned jsme vyrazili do lesa na naše koupené pozemky, abychom pro zlatokopy postavili přístřešky. Odpoledne jsme si vyrobili plašiče zlých snů a večer po táboráku nás čekala procházka nočním lesem.....všichni ji zvládli, ale někteří si po podpisu na listině statečných spletli procházku se sprintem do tábora, když se podíváte na strážce listiny, tak je vám asi jasné proč.

1. 8. 2021

Plány na dnešek jsme museli oželet a ke slovu se dostala mokrá varianta celotáborové hry.Celý den byl pro děti připravený filmový maraton a nepřetržitě mělo otevřeno i Arizonské casino. Odpoledne na chvíli přestalo pršet, tak jsme si zahráli kimovku a vydali se po stopách ohnivého oře.

2. 8. 2021

Dopoledne jsme vyrazili na nájezd na nepřátelské území a odpoledne nám indiánská babička sdělila recept na buřtguláš, který jsme si pak na ohni v kotlíku uvařili. Nechybělo koupání a večerní návštěva bratra Velké oko - jak jsme pro dnešek říkali panu hvězdáři.

Odpoledne jsme si zahráli táborovou verzi Limonádového Joe. Den jsme zakončili diskotékou a hurá domů.