turnus T74

Končíme

09.08.2017

Hned po snídani jsme se utkali ve sportovních soutěžích v táborové olympiádě. Po odpoledním klidu na nás pak čekalo příjemné osvěžení v bazéně. Odpolední jarmark, kde jsme si mohli za získané body "koupit" dárky, byl pak příjemnou odměnou za výkony v celotáborové hře. Večer jsme zakončili náš turnus předáním diplomů a diskotékou.

Jedeme dál

07.08.2017

Ráno jsme se sešli na louce, kde jsme si zahráli společnou hru, a dopoledne jsme ještě stihli namalovat obrázky křídou na přilehlou silnici. Po obědě jsme se pak opět věnovali nácviku divadla a přípravě kostýmů, protože večer nás čekalo vystoupení našich improvizovaných divadelních souborů. Vše dobře dopadlo - Šemík zachránil Horymíra, Čech dorazil...

Dnes se nám konečně ochladilo, ale bohužel ochlazení bylo doprovázeno i trvalým deštěm. Dopoledne jsme proto strávili v budově, kde jsme uspořádali soutěž v kreslení. Odpoledne nás čekala vycházka, večerníčky na téma našeho tábora a večer pak příprava kostýmů na divadelní vystoupení, které všichni nacvičujeme.

Dnešní den jsme opět strávili hraním her na souši i v bazéně. Odpoledne jsme si všichni vyzkoušeli postavit stan a naučili jsme se základům lukostřelby. Večer jsme se pak skvěle vyřádili s kapelou Hodní kluci, která nám přijela zahrát. Byli úžasní a móóóóóc jim děkujem!

Pokračujeme

04.08.2017

Dopoledne jsme si užili návštěvu Snovídek, kde jsme si nakoupili. Odpolední program byl sportovní, takže jsme si zahráli ponny expres a večer jsme si u táboráku opekli špekáčky.

Ráno jsme vyrazili do lesa lovit bizony a po lesní hře jsme soutěžili ve vodě na lodích. Odpoledne jsme si zahráli hru ocásky a v lese jsme postavili domečky pro trpaslíčky. Večer nám pak zpříjemnila soutěž o božského pěvce a pěnici.

Hned po snídani se děti vydaly na stezku bojovníka, která prověřila jejich znalost pohanských bohů. Koupání a bazénohrátky nám zpříjemnily dopoledne a odpoledne jsme společně překonávali pavučinu. Večer jsme se pak již za tmy vydali na noční vycházku lesem.

Den druhý

01.08.2017

První společný den jsme zahájili rozcvičkou a chutnou snídaní. Po lesní hře jsme se vypravili k bazénu, kde jsme strávili celé dopoledne. Odpoledne jsme závodili na lodích i na chůdách a všechny nás pobavila následná balónková vodní bitva. Vydařený den jsme ukončili v rytmu disca a ostatním oddílům jsme představili náš oddílový pokřik a společný...