PŘESPÁNÍ - kroužků na hájence

ON-LINE PŘIHLÁŠKA NA PŘESPÁNÍ

Přespání 26. - 28. 5. 2023 je určeno pro členy těchto kroužků (Keramiky, Tancovánky, Sportík, Atletika, Hvězdářské kroužky, Šikovné ručičky, Polytechnický kroužek, Kuchaření). 

26.5. v 16:00 odjezd speciálním autobusem z Čejče od Sokolovny

kolem 16:30 z Archlebova ze stávky autobusu směr Kyjov

cca v 16:45 od MÚ ve Ždánicích

Na každém místě odjezdu bude vždy zaměstnanec DDM Ždánice, který dětem ukáže správný autobus a při nástupu od nich vybere…..zdravotní dotazník - bezinfekčnost, peníze a kartičku pojišťovny. Pokud bývá vašemu dítěti nevolno při cestě autobusem, pak doporučujeme mu ještě doma dát léky, igelitový sáček s sebou a nám toto oznámit. Po páté hodině je plánovaný příjezd na Hájenku do Haluzic.

Cena zahrnuje nocleh/ noclehy, stravu a pitný režim.

S sebou: spacák (děti dostanou pouze prostěradlo a povlak na polštář), sportovní obuv i oděv, pláštěnku, přezůvky, hygienické potřeby, teplejší oblečení a bundu i čepici, na spaní pyžamo.

Program: Vycházka ke studánce Bezdýnce, táborák, opékání špekáčků, společenské hry, ev. večer film, pohybové a míčové hry, turistika.

Rodiče si děti vyzvednou 28. 5. v 9:00 z Haluzické Hájenky. Dopravu zpět již nezajišťujeme. Pokud bude dítě vyzvedávat někdo jiný než jeho zákonný zástupce, pak je nutno nám tuto skutečnost oznámit předem na mail ddm@ddmzdanice.cz