PŘESPÁNÍ 

ON-LINE PŘIHLÁŠKA NA PŘESPÁNÍ Kroužků na Hájence

Přespání  určeno pro děti od pěti do 14, 99 let. Koná se 24. - 26. 5 2024

(pro členy kroužků Keramika - Ždánice, Strážovice, Čejč, Hvězdářský, Atletika - Archlebov, Ždánice, Kuchaření, Sportík, Polytechnický kroužek, Šikovné ručičky, Rybářský a Florbal)

Přihlašování uzavřeno

Pokyny pro přespání na Hájence 24. – 26. 5. 2024

Nástup: 24. 5. 2024 v 17:00 na Haluzické hájence

HÁJENKA HALUZICE

Hájenka se nachází ve Ždánickém lese v údolí říčky Kyjovky. Je přístupná vlakem nebo i osobními auty až na místo po pěkné asfaltové cestě. Vlakem přijedeme do Jestřabic nebo do Nemotic - trať 340 Brno - Veselí nad Moravou. Z Jestřabic (kde však nestaví všechny vlaky) je to 2,5 km a z Nemotic 4 km. Pojedeme-li autem pak v obci Nesovice odbočíme na Snovídky. Ve Snovídkách je již silniční ukazatel Haluzice. Po 3 km přijedeme k Haluzické hájence. Příjezd pouze od Snovídek, jinak musíte mít povolenku.

Tel: 517 367 522 (na Hájenku)

Strava na Hájence: pátek večeře, sobota plná penze a neděle snídaně. Bezlepkovou, bezlaktózovou a další speciální diety a stravovací omezení nejsme schopni zajistit. Pitný režim je po celou dobu pobytu k dispozici.

S sebou: Originál kartičky pojišťovny, vyplněný dotazník o zdravotním stavu dítěte (ke stažení na stránkách v sekci dokumenty - kroužky), spacák (děti dostanou pouze prostěradlo a povlak na polštář), sportovní obuv i oděv, pláštěnku, přezůvky, hygienické potřeby, teplejší oblečení a bundu i čepici, na spaní pyžamo.

Cena: 500,- kč  (platba na místě)

Program: Vycházka ke studánce Bezdýnce, táborák, opékání špekáčků, společenské hry, ev. večer film, pohybové a míčové hry, turistika.

Rodiče si děti vyzvednou 26. 5. v 9:00 z Haluzické Hájenky. Pokud bude dítě vyzvedávat někdo jiný než jeho zákonný zástupce, pak je nutno nám tuto skutečnost oznámit předem na mail ddmzdanice@email.cz

Těšíme se na vás!!!

Upozornění:  Žádáme rodiče, aby dětem na přespání nedávali mobilní telefony, neboť je děti nevhodně používají a narušují tím program. A navíc na hájence není signál.