TÁBORY 2021

Veškeré dokumenty k táborům najdete ZDE.


Podívejte se, jak to u nás vypadá


Deníky jednotlivých turnusů najdete v sekci tábory úplně dole pod odkazem příslušného turnusu.......právě probíhá T11.

Jak na přihlašování???

1. on-line přihláška (přes on-line přihlášku po rozkliknutí jednotlivých turnusů níže)

2. doručení originálu závazné přihlášky (do třiceti dnů od on-line přihlášení)

3. platba (do třiceti dnů od on-line přihlášení)

Na co se můžete těšit na našich táborech?

Hry bez hranic-klasický tábor plný koupání, her a lesohrátek. Je vhodný pro začínající táborníky i pro zkušené táborové harcovníky.

Divoký západ- láká Vás rýžování zlata, osídlování nových území a chcete osvojit kovbojské dovednosti. Pak hurá na divoký západ, kde nás letos čeká i Limonádový Joe.

Vesmírné dobrodružství - vyrazíme se toulat galaxií a prozkoumat okolní planety.


Pro koho jsou tábory určeny???

Letní dětské pobytové tábory mohou absolvovat děti - žáci ZŠ, tj. žáci 1. -9. třídy. Nejmladší se mohou účastnit ti, kteří ve šk. roce 2020/21 ukončí 1. třídu a nejstarší ti žáci, kteří ve šk. roce 2020/21 ukončí 9. třídu ZŠ. Příměstské tábory po domluvě můžeme umožnit absolvovat i dětem mladším.

Přihlašování

Přihlašování je přes on-line přes formulář po rozkliknutí jednotlivých turnusů níže. Přihlášení on-line je pouze jednou částí blokace místa na letním táboře. Dále je třeba zkontrolovat kontraindikace pro nástup na tábor (viz dokumenty k táborům).

Následně je nutno dodat do třiceti dnů od on-line přihlášení na DDM Ždánice vyplněný originál papírové přihlášky. Tento je možno doručit osobně a v případě naší nepřítomnosti jej vhodit do schránky nebo zaslat poštou. Je třeba dodat originál přihlášky, ne pouze její sken.

Rodiče, kteří budou mít všechny náležitosti k přihlášení dítěte splněny, budou obesláni hromadným informativním emailem po kontrole, která proběhne po třicátém dnu od on-line přihlášení.

Platba

Další důležitou věcí je uhradit celou částku za tábor, převodem na náš účet 107-9294840267/0100, který je také uvedený na papírové přihlášce. Dále Vás chceme informovat, že termín pro uhrazení platby za tábor a odevzdání originálu papírové přihlášky je opět do třiceti dnů od on-line přihlášení. V případě nesplnění jedné z těchto podmínek bude místo vašeho dítěte postoupeno dalším zájemcům. Pokyny k platbě naleznete na přihlášce a na /www.ddmzdanice.cz/.

Jak na přihlašování???

1. on-line přihlášk(přes on-line přes formulář po rozkliknutí jednotlivých turnusů níže)

2.doručení originálu závazné přihlášky (do třiceti dnů od on-line přihlášení)

3.platba (do třiceti dnů od on-line přihlášení)

Případný požadavek na platbu vystavenou fakturou je nutno předem projednat s ředitelem DDM. Zpětné vystavování faktur není možné!!!

Cena tábora 

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze s celodenním pitným režimem, provozní náklady, zdravotní dohled, vedoucí, noční ostraha a táborové tričko.

Ubytování

Děti jsou ubytovány dle věku a pohlaví ve zděné budově hájenky v pokojích po čtyřech, po šesti a po osmi nebo v chatkách po čtyřech. Všechna lůžka jsou vybavena antialergickou ložní sadou a děti dostanou čisté povlečení a prostěradlo.

Areál se skládá z Haluzické hájenky, kryté i venkovní jídelny, společenské místnosti s krbovými kamny, táborového ohniště, klubovny, patnácti chatek a bazénu s brouzdalištěm. V areálu jsou stoly na kulečník, stolní fotbal, ping pong, aj. K dispozici je samozřejmě odpovídající sociální zařízení s tekoucí teplou vodou.

Strava

Strava je připravována v táborové kuchyni 5 × denně s celodenním pitným režimem. Upozorňujeme, že na táborech nelze připravovat individuální stravu dle požadavků rodičů a dětí. 

Doporučené vybavení 

Sportovní obuv a oblečení pro pobyt v přírodě, oblečení pro chladnější dny plavky, sluneční brýle, krém na opalování, pokrývka hlavy, ručník a osuška k bazénu, repelent, teplé pyžamo, hygienické potřeby, odpovídající množství spodního prádla a ponožek (lépe více), pláštěnka, přezůvky, psací potřeby, baterka, popř. hudební nástroje, knihy, časopisy, stolní, karetní a deskové hry. 10x balíček kapesníků, kolíčky na prádlo, gumáky, dopisní papír, obálky se známkou a předepsanou adresou, baťůžek na výlety.

Nedoporučujeme brát s sebou: Mobilní telefony (není zde signál), elektroniku, šperky, větší obnos peněz. Přísně zakázáno brát s sebou: Alkohol, cigarety, omamné látky, střelné a jiné zbraně a veškeré materiály týkající se erotiky, domácí mazlíčky.

Kapesné

Doporučujeme dle vlastního uvážení do 300 Kč (pro vlastní potřebu pouze při výletech).

Zdravotník

O děti se bude po zdravotní stránce starat zdravotník/zdravotnice. Zdravotníkovi tábora odevzdáte všechny přivezené léky, včetně běžných např. na bolest! Také mu/jí při předání dítěte sdělíte další důležitá upozornění ohledně zdravotního stavu dítěte.

Dokumenty s sebou

Při nástupu na tábor je třeba doložit:

1. posudek o zdravotní způsobilosti (včetně potvrzení o řádném očkování)

2. prohlášení o bezinfekčnosti (s datem odjezdu na tábor)

3. originál kartičky zdravotní pojišťovny

Dokumenty jsou volně ke stažení na https:/www.ddmzdanice.cz/. Posudek o zdravotní způsobilosti je podmíněn vyloučením kontraindikací pro účast na táboře a řádným absolvováním předepsaného očkování.

Všechny dokumenty ke stáhnutí najdete v sekci dokumenty ke stažení.

Případný formulář pro pojišťovnu na potvrzení účasti dítěte na táboře přivezete již při nástupu dítěte na tábor. Při převzetí dítěte po ukončení tábora Vám bude potvrzený předán. Zpětné potvrzování není z personálních důvodů možné.

Adresa pro zasílání pošty

Adresa do tábora: DDM Ždánice

Jméno dítěte

Tábor HaHá + označení turnusu

Sokolská 525

696 32 Ždánice

Storno

V případě, že se ze závažných důvodů nebude moci Vaše dítě tábora zúčastnit, prosíme o jeho neprodlené odhlášení písemnou formou. Následně bude postupováno dle storno podmínek pro účastníky letních pobytů DDM Ždánice, které jsou součástí přihlášky.

Vyzvednutí dětí po ukončení tábora

Poslední den tábora od 8:00 do 9:00 hodin.

Dítě si může vyzvednout pouze zákonný zástupce, případně člověk s podepsanou plnou mocí, stejně jako v případě odvozu dítěte z tábora v řádném termínu. Dřívější vyzvednutí dítěte z tábora je možné, ale jen po předchozí domluvě.

Pro případné dotazy nás kontaktujte.

JEDNOTLIVÉ TURNUSY

Táborové deníky

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

P11

MAŽORETKY

12.7.-16.7.2021

Zbývá volných míst: obsazeno

P12

DOMEČKOHRÁTKY

19.7.-23.7.2021

Zbývá volných míst: 3

P13

HVĚZDÁRSKÝ

16.8.-20.8.2021

Zbývá volných míst: obsazeno