TÁBORY 2019

Veškeré dokumenty k táborům najdete ZDE.

Přihlašování na letní pobytové tábory v Haluzicích i na tábory příměstské začne 15. ledna 2020 v 0:01h. Žáci ZŠ ze Ždánic se mohou přihlašovat již o týden dříve, a to: 8.ledna 2020 v 0:01h.

Přihlašování bude on-line přes formulář po rozkliknutí jednotlivých turnusů níže. Přihlášení on-line je pouze jednou částí blokace místa na letním táboře. Dále je třeba zkontrolovat kontraindikace pro nástup na tábor (viz dokumenty k táborům). Další důležitou věcí je uhradit celou částku za tábor, nejlépe převodem na náš účet 107-9294840267/0100, který je také uvedený na papírové přihlášce, kterou je také nutné dodat vyplněnou a podepsanou na domeček . Je třeba dodat originál přihlášky, ne pouze její sken. Jsou to zase naše zkušenosti, bohužel ne všichni dovezli originál společně s dítětem na tábor. Děkujeme za pochopení.

Po zkušenostech z předchozích let nestačí platba zálohy, přihlášené děti se na poslední chvíli odhlašovali a naši březnoví náhradníci již měli letní program zajištěný jinde.

Množí se dotazy, jak staré dítě může jet na tábor. Letní dětské pobytové i příměstské tábory mohou absolvovat děti- žáci ZŠ, tj. žáci 1.-9.třídy. Nejmladší mohou jet ti, kteří ve šk.roce 2019/20 ukončí 1.třídu a nejstarší mohou jet ti žáci, kteří ve šk.roce 2019/20 ukončí 9.třídu ZŠ.

Potvrzení o účasti na táboře vydáváme až po absolvování tábora.

Po vyplnění on-line přihlášky vám nepřijde automatická odpověď, přihlášky musíme zkontrolovat a až poté vám zašleme potvrzení o přijetí přihlášky. Platby budeme kontrolovat hromadně, nežádejte tedy o jejich jednotlivé potvrzování. Začátkem března 2020 upozorníme e-mailem ty, kteří ještě neuhradili, aby to do 15.3.2020(posledního možného data platby) provedli.


Dopisy pro děti vhazujte či zasílejte:

DDM Ždánice, jméno dítěte, Sokolská 525, 696 32 Ždánice.

Táborový deník jednotlivých turnusů najdete v sekci tábory pod číslem a názvem turnusu, na kterém je vaše dítě. Aktuality a nové fotografie uvidíte vždy následující den večer.


Kontrola plateb a přihlášek

Kontrola plateb a přihlášek na tábory v roce 2020 proběhne 18. března 2020. Kontaktovat budeme pouze rodiče dětí u kterých se objeví nějaké nedostatky. Po doplnění a dokončení kontroly obdrží všichni účastníci informační email.